Počet zobrazených článků: 7 (z celkem 97 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-97|

Memoriál Karla Berky - nohejbal

Vydáno dne 05. 02. 2007 (4067 přečtení)

Pěkného 3. místa dosáhli naši nohejbalisté na Memoriálu Karla Berky v Rousínově. Týmy Vyškova (SZZEŠ) a Rousínova měly ve svém středu např. Mauleho (hráč extraligy) a Havránka (divize) a to se jasně projevilo. A to jsme ještě SZZEŠ vzali set!

Prohráli jsme tedy s Vyškovem ("zdravkou") 1:2 po velmi dobrém výkonu a s Rousínovem jasně 0:2. Třikrát jsme však zvítězili 2:0, a to se Slavkovem, OA Bučovice a podnikateli z Vyškova. Kluci hráli dobrý, technický nohejbal.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 459 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Vítězství našich florbalistů

Vydáno dne 07. 01. 2007 (3878 přečtení)

První pátek roku 2007 se rozhodně zařadí ke šťastnějším dnům sportovců našeho gymnázia, neboť si družstvo mladších florbalistů přivezlo první místo z okresního kola. Na turnaj odjížděli florbalisté se střízlivými odhady, o to je však větší radost z úspěchu. Nutno říci, že turnaji předcházela poctivá příprava pod vedením Mgr. Jana Stavělíka, který se florbalu sám aktivně věnuje. Naše družstvo prošlo turnajem jako jediné bez porážky, přesto však nechybělo drama na závěr. Ve finále naši sportovci narazili na družstvo ze Slavkova, které postupovalo ze své skupiny "pouze" na skóre. O vítězi turnaje se rozhodlo po nerozhodném výsledku finálového zápasu (1:1) až samostatnými nájezdy. Pan Stavělík si dokonce vedl samostatné kanadské bodování svých svěřenců, takže můžeme alespoň podle bodů vyzdvihnout největší opory týmu - Petra Líznara, Prokopa Slezáčka a Tadeáše Zezulu. Gratulujeme ale všem úspěšným florbalistům, které toto vítězství posouvá do krajského kola.

Vánoční florbalový turnaj 2006

Vydáno dne 02. 01. 2007 (4091 přečtení)

Fotogalerie       Uvolněná předvánoční atmosféra je na gymnáziu spojována již po několik let i s florbalovým turnajem tříd. Ve vzájemných soubojích však nikdo na blížící se svátky nemyslel. Nikdo nikomu nic nedaroval a nebyla proto nouze o náhlé zvraty ve vývoji jednotlivých zápasů a také překvapivé výsledky.

V dívčí kategorii lze finále zhodnotit jako nejlepší za celou dobu, kdy se vánoční turnaj pořádá. Zatímco v předchozích ročnících většinou zvítězilo družstvo, které dalo gól a v tabulce se objevovaly jen dva výsledky – 0:0 a 0:1 – letošní ročník přinesl skutečně skvělou podívanou. O vyrovnanosti svědčí například i to, že čtyřnásobné vítězky z oktávy podlehly nováčkům ve finále – dívkám z kvarty 4:2. Oktáva však již žádné další komplikace na cestě za obhajobou titulu nepřipustila a porazila i největší rivalky ze sexty, která stejně jako vloni obsadila druhé místo. Překvapením turnaje rovněž byly výborné výkony 2.A, která o sobě dala vědět výrazným způsobem a příští rok bude po odchodu šampiónek z oktávy patřit k největším favoritům soutěže.

Celý článek... | Autor: Jan Stavělík | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Historický úspěch basketbalistů Gymnázia Bučovice

Vydáno dne 15. 11. 2006 (4573 přečtení)

Vynikajícího úspěchu dosáhli basketbalisté Gymnázia Bučovice, když v krajském kole středoškolských sportovních her v Brně vybojovali historicky první medaili pro svou školu, a to bronzovou. Škoda nepříznivého losu, mohlo to být dokonce 2. místo!

Basketbalisté Gymnázia Bučovice opět vítězně!

Vydáno dne 03. 11. 2006 (5247 přečtení)

Počtvrté za sebou vyhráli studenti Gymnázia Bučovice okresní kolo středoškolských her v basketbalu! V konkurenci pěti týmů nenechali nikoho na pochybách, kdo je momentálně v okresním měřítku nejlepší.

Turnaj v malé kopané

Vydáno dne 08. 06. 2006 (4709 přečtení)

Asociace školních sportovních klubů okresu Vyškov a AŠSK Gymnázium Bučovice pořádá 27. června 2006 turnaj SŠ v malé kopané. Další údaje se dočtete v následujícím rozpisu.

Oku diváka lahodící exhibice basketbalistů Gymnázia Bučovice!

Vydáno dne 27. 03. 2006 (4655 přečtení)

V jednoznačnou záležitost proměnili basketbalisté Gymnázia Bučovice okresní kolo SŠH v basketbale ve Vyškově.