Gymnázium Bučovice

Přeskočit na obsah

Bronz z okresního kola ve florbalu

Vydáno dne 20. 12. 2018 (106 přečtení)

V poslepované sestavě oproti okrskovému kolu odjel tým GOA Bučovice ve středu 19. 12. do Vyškova. Zde se šest nejlepších týmů z okresu utkalo o postup do krajského kola. K dosažení cíle bylo potřeba třikrát za sebou zvítězit. Stejný plán měla kromě Bučovic ve skupině ZŠ Komenského Slavkov a ZŠ Purkyňova Vyškov. A aby toho nebylo málo, další tři týmy druhé skupiny tvořené vyškovskou ZŠ Nádražní, slavkovskou ZŠ Tyršova a ZŠ Rousínov měly úplně stejné ambice.

Oboustranně nevýrazný poločas zápasu se ZŠ Komenského nepřinesl žádnou branku. Buď se v šancích nedařilo trefit branku nebo dokonce ani míček. Změnu (z pohledu Bučovic nepříjemnou) přinesl gól Slavkovanů. Bezbranková hráz byla protržena a najednou se začalo střelcům dařit. V rychlém sledu dvěma brankami otočily Bučovice skóre na 2:1. Další góly ze hry a využitá přesilovka potvrdily výhru na konečných 4:1.

Branky - asistence:

1:1 Doupovec - Vráblík

2:1 Zbytek - Pflimpfl

3:1 Vráblík - Doupovec

4:1 Zbytek - Kubíček (v přesilovce)

V dalším utkání pořádající ZŠ Purkyňova poháněná padesátkou fanoušků vlétla do utkání zcela suverénně a záhy se ujala vedení. Bučovice postupně vyrovnávaly hru, ale u skóre se totéž nedařilo. Opakovaně omýlané pořekadlo: "Nedáš - dostaneš!", se potvrdilo, když z megašance Bučovic byl místo vyrovnání brejk Vyškovanů a gól na 0:2. A když Purkyňka ustála i závěrečný tříminutový tlak bez obdržené branky, musely se Bučovice smířit s porážkou.

Společný jmenovatel „druhé místo ve skupině“ a systém turnaje svedl proti sobě v boji o celkové třetí místo Rousínov a Bučovice. Hned na začátku dostal soupeř šanci jít do vedení ze samostatného nájezdu. Brankář Adam Krejčí naštěstí těžkou zkoušku ustál. Nadlouho se jednalo o jedinou vážnější akci soupeře, ale převahu Bučovic se podařilo zúročit do konce první desetiminutovky pouze jedenkrát. Než pořádně začal druhý poločas, soupeř vyrovnal na 1:1. Pak se opět stáhnul a v ohrožení byla převážně rousínovská branka. Zápas se začal postupně z florbalu měnit ve fotbalové utkání celků IV. B třídy. Odkopávání a zahazování míčku co nejdál od branky ve snaze nedostat gól vedlo k tomu, že skutečně žádný gól nepadnul. A na řadu přišly nájezdy. Na straně Bučovic přesně mířili dva ze tří exekutorů – Tomáš Zbytek a Adam Doupovec. Brankáře Adama Krejčího nepřekonal Rousínov ani jedenkrát, což znamenalo, že bronz z okresního kola pro rok 2018 zamířil do Bučovic.

Branky – asistence:

Vráblík – Doupovec

nájezdy: Zbytek, Doupovec

Sestava: Adam Krejčí, Tadeáš Tihelka, Šimon Ryzner, Tom Tran, Zbyněk Machala, Radek Pflimpfl, Tomáš Zbytek, Martin Kubíček, Adam Doupovec, Vojtěch Vráblík, Tomáš Holíček


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Jan Stavělík | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Navigace

Bezdrátová škola


Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz

Modernizace výuky

Informační brána

Portál umožňující z jednoho místa využívat různé české a zahraniční zdroje (knihovny, katalogy, databáze, atd).

hledej

Nalézt e-časopis

Rozhraní vyhledávající volně dostupné elektronické časopisy.

Bučovicko obrazem


Hotel

ReklamaOptimalizace PageRank.czŠkola je zapojena do projektu Masarykovy univerzity: Ambasadoři MUÚřad práce Vyškov - portál

Zlatý certifikát společnosti Scio
Zprostředkovatel internetového připojení školy - VIVO CONNECTION
progeCAD logo
optimalizace PageRank.cz

Základní informace

Telefon
Kancelář + fax:
+420 517 383 119
Ředitel:
+420 517 384 263

Adresa:
Bučovice, Součkova 500
E-mail:
gymbuc@gymbuc.cz


Rozvrhy a suplováníRozvrh
SuplováníZadej vstupní kód
Jídelní lístek (OA)Objednávka obědů

Odhlašování obědů osobně nebo telefonicky do 14 hodin den předem. Odhlašování přes internet nebo box v jídelně dva dny předem do 20 hodin.
Přijímací zkoušky Cermat
ukázkové úlohy (5. / 9. třída)


Knihovna gymnáziaAktuality

16.01.2019: Zahájení přípravných kurzů

První hodiny přípravných kurzů pro přihlášené žáky z 5. a 9. tříd ZŠ začínají v úterý 29. 1. v 15.30 hodin.

Dvojník budovy

I budovy mohou mít své dvojníky

Kalendář

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Citáty slavných

Předpověď počasí

Počasí


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS.

šablonu vytvořili: Jan Koudelka, Radek Drozd