Hoši z Bučovic a dívky ze Slavkova ovládli krajské kolo SŠH ve sportovní gymnastice

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Gymnastika, Vydáno dne: 18. 03. 2015

Ve Slavkově uspořádala ZŠ Komenského kraj. kolo SŠH ve sport. gymnastice. Závodů se zúčastnilo rekordních 93 (!) startujících ze 13 škol Jihomoravského kraje.
V kategorii H V. zvítězilo družstvo GOA Bučovice a Tomáš Přichystal (ISŠ Slavkov). Vítězný tým postupuje do republikového finále v Praze!
Soutěž H IV. vyhrála ZŠ Bučovice 711 před GOA Bučovice. V jednotlivcích byl nejlepší Pavel Rotrekl (ZŠ Buč. 711).
V klání H II. zvítězil těsně Miroslav Durák (ZŠ Křižanovice) a družstvo ZŠ Bučovice 711.
Závod dívek D IV. se stal kořistí ZŠ Slavkov Komenského před GOA Bučovice. V jednotlivkyních se prosadila Sabina Macharová (rovněž ZŠ Kom. Slavkov).
Kategorii D II. vyhrála ZŠ Slavkov a Anna Přichystalová z téže školy.
Soutěž D V. vyhrálo družstvo GOA Bučovice a v jednotlivkyních přesvědčivě Aneta Macharová (SG Brno).
V republikovém finále v Praze budou náš kraj reprezentovat děvčata ze Slavkova, hoši ze ZŠ Bučovice 711 a 2 družstva GOA Bučovice! (H V. + D V.)
Závod měl velmi dobrou úroveň a byl organizačně precizně připraven.
Bučovice a Slavkov jednoznačně dominovaly početnému startovnímu poli!