Gymnasté Gymnázia Bučovice třikrát do republikového finále!

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Gymnastika, Vydáno dne: 27. 03. 2012

Celkem očekávaného úspěchu dosáhli mladí sportovní gymnasté Gymnázia Bučovice na krajském kole SŠH ve Vyškově. V kategorii D IV. se našim děvčatům nedařilo (3 hrubé chyby) na hrazdě a obsadila tak až 4. místo z 5 škol. Nejlépe si vedla L. Vítková.
Závod H IV. měl na startu jen jedno družstvo a to GB. Mezi jednotlivci se o prvenství dělil Matouš Čiháček se slavkovským Tomášem Přichystalem. Další pořadí: 3. Marek Houšť, 4. Tomáš Blecha, 5. Jan Hrabovský.
Soutěž D V. ovládla děvčata z Gymnázia Bučovice před OA Bučovice. Jako vždy výborná Jana Baštová vyhrála závod jednotlivkyň. Příjemně překvapila Jana Kokešová, její 3. místo má svou hodnotu.

Klání starších hochů opět rozhodla hrazda, kde si kvarteto GB vybojovalo rozhodující náskok. Mezi jednotlivci kraloval přesně cvičící David Klement (GB). Jeho kolega z týmu Marek vyválčil nečekaně, ale zaslouženě pěknou 3. příčku!
Podtrženo a sečteno: tři týmy Gymnázia Bučovice postupují do republikového finále v Liberci (13. a 14. 4. 2012). Díky! Blahopřejeme!