Úspěch atletů Gymnázia Bučovice

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 08. 10. 2009

Velmi cenných výsledků dosáhli mladí atleti Gymnázia Bučovice v okresním kole středoškolských her v přespolním běhu ve Vyškově.
V kategorii dorostenek vybojovala děvčata 2. místo za výborným Gymnáziem Vyškov, ale před SŠZZE Vyškov. Mezi jednotlivkyněmi dominovala Vévodová z Gymnázia Vyškov. Velmi dobře běžící trio Gymnázia Bučovice Baštová, Malecová a Andrlová se seřadilo na 6., 7. a 8. místě. Další pořadí: 11. Smolková, 12. Smísitelová, 14. Kokešová (všechny Gymnázium Bučovice). Startovalo 16 běžkyň.

Vysokou úroveň měl závod dorostenců, kde vyhrála SOŠ a SOU Vyškov o pouhé 2 body (!) před Gymnáziem Bučovice. Startovalo 5 škol, závod vyhrál Mariánek ze SŠZZE Vyškov. Vynikající Bílek z bučovického gymnázia vybojoval cennou 3. příčku. Pochvalu zaslouží i Reška a Charvát, jejichž 6. a 9. místo má rovněž vysokou hodnotu. Další umístění atletů GB: 15. Líznar, 22. John, 26. Šujan. Startovalo 30 závodníků.