Volejbalová úroda

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Míčové sporty, Vydáno dne: 16. 11. 2007

   F O T O G A L E R I E

Dne 13.11.2007 se ve Slavkově u Brna konalo okresní kolo ve volejbale dívek. Přeboru se zúčastnilo celkem 7 týmů okresu. Bojovalo se ve dvou skupinách ve dvou tělocvičnách. Los našemu celku příliš nepřál, neboť se v jedné skupině sešla opravdu silná družstva . Přesto děvčata postupovala ze skupiny – po několikrát přepočítávaném bodovém ohodnocení, neboť tři celky měly ve skupině stejný počet bodů - jako druhá.

Semifinálové boje byly opravdu pěknou podívanou a za náš mladý tým nevyzvednu žádnou z dívek, neboť všechny se semkly v celek, vzájemně se hecovaly a každá z nich předvedla  dobrý výkon.

Naše reprezentační družstvo se po pěkném boji, plném skvělých akcí umístilo na 3. místě.

B l a h o p ř e j e m e ! ! !

 

PaedDr. Zdenka Lokajová

vyučující Tv

Pěkný a zasloužený bronz pro volejbalisty Gymnázia Bučovice

Ve Slavkově proběhlo 14. 11. 2007 okresní kolo SŠH ve volejbale hochů. Tým Gymnázia Bučovice po zodpovědném výkonu vybojoval v konkurenci 8 týmů (!) velmi solidní 3. příčku. Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách každý s každým na dva vítězné sety do 15 bodů. Semifinále a finále pak do 25 bodů.

Gymnázium Bučovice porazilo ve skupině OA Bučovice 2:1 a v nejlepším zápase skupiny ISŠ Slavkov rovněž 2:1. Tím se stalo vítězem skupiny. V utkání s Gymnáziem Vyškov (0:2) již o nic nešlo.

V semifinále na sebe narazily dva vyrovnané týmy - Gymnázium Bučovice a SOUN Rousínov. Volejbalisté z Rousínova byli šťastnější v koncovce. V boji o bronz vstal tým GB doslava z mrtvých a porazil OA Bučovice 2:0! Tým Gymnázia Bučovice měl morálku, hrál kolektivně a vzorně reprezentoval svou školu!

 

Mgr. Petr Petržela

vyučující Tv