Videogalerie - Vánoční koncert 2006

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Videogalerie, Vydáno dne: 22. 12. 2006

  Podobně jako v minulých letech se v předvánoční čas uskutečnil koncert našich nejmladších studentů z primy a sekundy. V podvečer úterý 19. prosince 2006 zaplnilo aulu školy doslova několik set návštěvníků, kteří si přišli poslechnout vánoční koncert sestavený z písní, netradiční pohádky a dokonce jedné upravené reklamy - A KRÁSNÉ! Koncert s primány a sekundány nacvičila paní profesorka Handrlová, za což jí patří velký dík. Mohu říci, že jsem byl účasten části jedné zkoušky a zvládnout "mumraj" zpěváků je úkol opravdu nelehký... Koncert dále doplnilo vystoupení pěveckého sboru našeho gymnázia.

Úspěšné představení pak mělo pokračování v pátečním vystoupení před studenty gymnázia. Páteční předvánoční rozloučení zpestřila scénka v provedení dramatického kroužku. Třešničkou na dortu pak byla koleda zazpívaná většinou učitelského sboru. Nadšené ovace studentů při sledování svých učitelů v nezvyklé roli určitě spolehlivě prověřily statiku školní budovy...


Stáhni video na počítač
Video je vytvořeno v nízké kvalitě s ohledem na přenosové možnosti připojení. Pokud se vám video přesto nezobrazí nebo se zobrazuje trhaně, stáhněte si ho na počítač.